ارسال در طهورا

blank

در این جا به بررسی چگونگی ارسال محصولات در طهورا می پردازیم .

ارسال از چه طریقی انجام می شود ؟

سفارشات شما از فروشگاه اینترنتی طهورا ، دو روز بعد از ثبت سفارش و واریز هزینه ، تحویل شرکت پست می شود و بسته های شما از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می شود .

چقدر زمان می برد تا بسته به دستم برسد ؟

به طور میانگین ، بسته ها بین 2 تا 3 روز از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور به دست گیرنده می رسد ، یعنی سفارش شما ، بین 3 الی 5 روز کاری در سراسر کشور به دست شما خواهد رسید ، البته این مقدار برای استان  تهران بین 1 الی 3 روز کاری می باشد .

هزینه ارسال در طهورا چگونه است ؟

هزینه ارسال در فروشگاه اینترنتی طهورا به صورت نرخ ثابت می باشد . تمام بسته ها با هزینه 15000 تومان به سراسر کشور ارسال می شود و حجم بسته ، مسافت و … در این مقدار هزینه تاثیری نخواهد داشت ، خیلی اوقات هزینه ارسال بیش از این مبلغ برای طهورا‌ آب میخورد ، اما طهورا برای آسانی کار مشتری این نرخ را به نرخ ثابت تبدیل کرده است .

هزینه ارسال را چطور باید پرداخت کنیم ؟

بعد از اینکه محصولات خود را به سبد خرید اضافه کردید ، هنگام پرداخت مشاهده خواهید کرد که ، مولفه ای با عنوان هزینه ارسال و پست پیشتاز به فاکتور شما اضافه شده است .

آیا میتوان بسته ها را زودتر از موعد بیان شده دریافت کرد ؟

بله ، در استان تهران از طریق اسنپ و الوپیک و در سایر استان ها از طریق تیپاکس می توانید بسته ی خود را زودتر از موعد تحویل بگیرید ، که البته این امکان فقط از طریق هماهنگی در دایرکت اینستاگرام امکان پذیر می باشد . آدرس اینستاگرام طهورا در ذیل درج شده است .

https://instagram.com/tahora_com

blank